0850'li Numara

0850'li Numara

YeniWeb'de 0850 numara aldığınızda sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir içi, Şehirler arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı %80'e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek aynı oranda tasarruf elde edersiniz. Sabit hatlarınızı daha gelişmiş özelliklerle kullanırken, telefon faturalarınızı %80'e varan azaltma imkanı yakalarsınız.

0850 Numara ücretleri hakkında bilgi ve numara seçiminizi 0850 Numara Tahsisi sayfamızdan  edine bilirsiniz.


0850 Numarayı tercih eden işletmeler tek numara üzerinden eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderme imkanı elde etmekteler. Böylece onlarca numara yerine tek bir numara kullanarak her numara için ayrı ayrı fatura ödemek zorunda kalmıyor ve gelen tüm çağrılarını kaçırmadan cevaplıyorlar.


İşletmenizin bulunduğu İl dışından arandığında 444'lü numaralarda olduğu gibi gelen çağrılar için size herhangi bir yönlendirme ücreti yansıtılmaz, tam aksine aylık 30.000 dakika ve üzeri çağrı aldığınızda arandıkça kazan kampanyamız dahilinde bedava dakikalar kazanır, kazandığınız dakikalar ile ücretsiz konuşma elde edersiniz.


İşletmenize, çoğunlukla Kurumsal işletmelerin tercih etmiş olduğu 0850 numara alarak, kurumsal kimlik oluşumunuza katkıda bulunmuş olur ve rekabet gücünüzü artırmış olursunuz. Tüm görsel, işitsel ve matbu evraklarınızda erişim numarası olarak tek bir 0850 numaranızı tanıtarak güven sağlarsınız.


0850 Numaranızı bulunduğunuz coğrafyadan bağımsız olarak internetin olduğu her şehirde ya da Ülkeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. SIP uyumlu olan tüm IP Telefon, IP Santral, Gateway, veya PC ya da akıllı telefonlara yükleyeceğiniz uygulama aracılığı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.


  • 0850 Numaranın kurulum, ilk tahsis ve aylık herhangibir sabit ücreti bulunmamaktadır.
  • IP Tabanlı olması nedeni ile sınırsız sayıda çağrı alma ve gönderme özeliğine sahiptir.
  • Sizi arayanlara ilave bir ücretlendirme yansımaz, mevcut paket tarifelerinden sabit bir numara aramış gibi ücretlendirilirler.
  • Gelen çağrılardan dolayı 444 numarada olduğu gibi size herhangi bir ücret yansımaz.
  • Kobikom Aboneleri arasında ücretszi konuşursunuz.
  • Tüm SIP uyumlu cihazlarda ek bir donanıma ve lisansa ihtiyac duymadan hemen kullanamya bşlayabilirsiniz.
  • Yurtiçi ve  Yurtdışı tüm aramalarınızı %70'e varan indirimli tarifeler ile gerçekleştirmiş olursunuz.
  • 0850 Numaranızı İnternetin olduğu her yerden uygulama veya IP telefon araçılığı ile kullanabilirsiniz.
  • IP tabanlı olması nedeni ile yönetimi ve istediğiniz eş zamanlı ağrıya göre ölçeklendirebilrsiniz.
0850'li Numara İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ